Борис Рафаїлович Кауфман

  • дата народження:1973-11-25
  • місце народження:м. Одеса (Україна)
  • освіта:Одеський державний університет імені Мечникова, юридичний факультет
  • сфери діяльності:алкогольний бізнес, фінанси, нерухомість
  • політичні інтереси:балотувався до ВРУ від Блоку Литвина
  • сімейний статус:одружений
  • діти:син і дочка

Борис Кауфман - український бізнесмен. Співвласник «Фінбанк», спільно з А. Грановським розвиває мережу готелів Vertex Hotel Group. Засновник і колишній власник концерну «Оверлайн».

Б. Кауфман народився 25 листопада 1973 р. в Одесі. У 1995 р. закінчив Одеський державний університет імені Мечникова, юридичний факультет. За даними деяких джерел, після здобуття освіти, Б. Кауфман разом з батьком зайнявся виробництвом хліба на імпортних Мініпекарні, потім торгівлею італійської взуттям. У 1996 р. зайняв посаду заступник голови представництва Оверлайн Трейдінг Лтд. У 1997 р. за його участі утворений департамент судноплавства. У 1998 р. Б. Кауфман зайняв пост президента корпорації «Оверлайн». У 2006 р. Б. Кауфман балотувався до Верховної Ради від Блоку Литвина. У 2007-2008 рр.. з'явилися дані про те, що Б. Кауфман має намір продати свій алкогольний бізнес - концерн «Оверлайн». Холдинг «Синергія» купила бренд «Мягков» і дистриб'юторську компанію, італійська компанія Gruppo Campari, придбала 99% акцій Одеського заводу шампанських вин, що входив до складу концерну "Оверлайн".

На сьогоднішній день, Б. Кауфман займається недвідімостью (його холдинг «Каштан-Девелопмент» займається будівництвом житлових комплексів) і готельним бізнесом (під його контролем перебувають готелю «Лондонський», «Брістоль» в Одесі та «Президент Готель» в Києві). Крім того, Б. Кауфман цікавиться аеропортовим господарством. Влітку 2011 р. Одеський міська рада вирішила створити на базі комунального підприємства "Міжнародний аеропорт" Одеса "нову структуру - ТОВ" МА "Одеса". Контроль над нею був переданий, за повідомленнями преси, нечуждой Б. Кауфману і його партнеру А. Грановському компанії "Одеса аеропорт девелопмент", яка пообіцяла вкласти в реконструкцію повітряних воріт Одеси більше $ 100 млн. Б. Кауфман і А. Грановський планують побудувати новий пасажирський термінал, будівля центру управління польотами, виставковий центр, 6-поверховий готель і 4-поверховий бізнес-центр.

Журнал «Фокус» чотири рази включав Б. Кауфмана до рейтингу «200 найбагатших людей України»: у 2010 р. (стан: $ 45,9 млн.), в 2011 р. (стан: $ 73,5 млн.), в 2012 м. (стан: $ 66,7 млн.) і в 2013 р. (149 місце зі статком $ 62200000).

Б. Кауфман одружений, виховує сина і дочку.

Союзники
Кинокомпания Spotlight Entertainment приступила к производству полнометражного художественного фильма под рабочим названием «Счетовод». Проект осуществляется при поддержке Бориса Кауфмана, Александра Грановского, Владимира Кастельмана, Эдуарда Прутника, Эдуарда Шифрина. Источник >>

Новости партнеров

Погода, Новости, загрузка...

События

Группа "Vertex United" Бориса Кауфмана купила у компании "UMH Group" проект "Фокус" Компания UMH Group продала проект «Фокус» (журналы «Фокус», «Фокус. Красивая страна», сайт focus.ua) украинской группе Vertex United.