Новости партнеров
Загрузка...

Porsche Finance Group Ukraine

дата основания:

2008 рік

Porsche Finance Group Ukraine - працює в Україні з 2008 року. 100% капіталу належать австрійському «Порше Банк», який входить в «Порше Холдинг» (концерн Volkswagen).

В Україні група складається з трьох компаній: ТОВ «Порше Лізинг Україна», ТОВ «Порше Мобіліті» та ТОВ «Порше Страхове Агентство».

Головний офіс «Порше Холдинг» знаходиться на заході Австрії, в старовинному місті Зальцбург. Сьогодні «Порше Холдинг» - найбільше приватне торгове підприємство, а також один з лідерів автомобільного ринку Європи. Представництва холдингу знаходяться в 27-ми країнах Європи, Південної Америки та Азії.

У 1966 р в «Порше Банк» представив новий вид фінансових послуг - лізинг. Завдяки новій опції, банк вирвався в лідери на австрійському ринку фінансування транспортних засобів.

Porsche Finance Group Ukraine продовжує займати лідерські позиції на ринку фінансування автомобілів. ТОВ «Порше Лізинг Україна» надає послуги оперативного та фінансового лізингу, а ТОВ «Порше Мобіліті» - кредитування автомобілів Volkswagen, Audi, SEAT і Porsche. ТОВ «Порше Страхове Агентство» є посередником в оформленні послуг автострахування. Крім цього, корпоративним клієнтам Porsche Finance Group Ukraine надає послуги з управління автопарком. Серед клієнтів компанії є як фізичні, так і юридичні особи.

Porsche Finance Group Ukraine - соціально відповідальна компанія, яка бере участь у благодійних заходах. Таким чином, компанія допомагає людям і організаціям, які цього потребують.

Історія компанії:

  • Спочатку був «жук»

6 травня 1966 командне товариство «Porsche Konstruktionen» поклало початок новому типу фінансування в Австрії, вперше пропонуючи послуги лізингу автомобілів.

  • 9 березня 1966р. в лізинг був переданий перший автомобіль від автомобільного дому «Клокер». Легендарний «жук» - став поштовхом для успіху нової послуги.
  • У 1974 р департамент лізингу командного товариства «Porsche Konstruktionen» став самостійним товариством з обмеженою відповідальністю «Allgemeine Leasingzentralle».
  • У 1979 р статутний капітал склав 7,27 млн. євро. В обласних центрах відкрилися перші відділення.
  • У січні 1981 році була заснована страхова компанія «ALC Versicherung AG». Клієнту пропонується ще більший спектр послуг, пов'язаний з автомобілями.
  • У 1986 р товариство «Allgemeine Leasingzentralle» починає надавати послуги фінансування автомобілів в формі кредитів.
  • 4 травня 1987 року було створено акціонерне товариство «Porsche Bank». В цей же час «ALC Versicherung AG» змінило назву на «Porsche Versicherung AG».
  • 1 квітня 1997 року з'явилася дочірня компанія «Porsche Bank AG» - ТОВ «Arac Autovermietung» (автомобілі на прокат)
  • 1 січня 2003 ТОВ «Arac Autovermietung» отримує ліцензію на прокат автомобілів «Єврокар».

«Porsche Bank» займає лідируючу позицію на ринку Австрії. На сьогодні було укладено близько 97 тис. договорів фінансування і 28 тис. договорів технічного обслуговування.

Другие Компании