Новости партнеров
Загрузка...

«Універсальна інвестиційна група» — консалтингова інноваціонна інвестиційна компанія

руководство:

Василь Даниляк - директор

адрес главного офиса:

79015, Україна, м. Львів, вул. Героїв УПА, 72

телефоны:

+38 (032) 298-89-01

официальный сайт:

www.uigroup.com.ua

форма собственности:

Товариство з обмеженою відповідальністю

Холдинг «Універсальна інвестиційна група» створена інвестиційною компанією FIEH Establishment (Ліхтенштейн) для управління бізнесом в Україні. FIEH інвестував капітал — концерн «Галнафтогаз», страхова компанія «Універсальна», банк «Універсальний», концерн «Хлібпром» та ін.

Універсальна інвестиційна група – це

якісні фінансові консультації

ефективне управління бізнесами

створення та прибуткове впровадження інновацій

поширення світових стандартів бізнесу та ділової культури

Успішно реалізовуючи свою місію, Універсальна інвестиційна група приносить на український ринок кращі практики корпоративного управління,  ефективного управління бізнес-процесами та капіталізацією компаній.

Стратегією Універсальної інвестиційної групи є підвищення ринкової вартості компаній під її управлінням.

Історія

1995 року в Стрию було створене АТ «Галнафтогаз», яке у 1996 переїхало до Львова.  Компанія була одним з найбільших нафтотрейдерів в Україні.
1997 року в Князівстві Ліхтенштейн було засновано інвестиційну компанію «Financial&Іnvestment Energy Holding Establishment» (FIEH), президентом якої став Маркус Бюхель, екс-прем’єр-міністр Князівства. 1998 року FIEH стає акціонером ВАТ «Іванофранківськнафтопродукт», ВАТ «Закарпатнафтопродукт-Ужгород» та ВАТ «Закарпатнафтопродукт-Хуст», з яких 2001 року було створено ВАТ «Концерн Галнафтогаз».
Позитивний досвід роботи в нафтопродуктовій сфері сприяв тому, що від 1998 року FIEH розробляє стратегію інвестування в інші сегменти української економіки. Від 1999 року Група започаткувала свою діяльність у страховому бізнесі, придбавши контрольний пакет Вінницької страхової компанії «Поділля». Згодом було прийнято рішення придбати ще три страхові компанії, які на той час були лідерами ринку «зеленої карти» в Україні: Ужгородську СК «Карпати», Тернопільську «Терен» та Чернігівську «Саламандру-Десну». Через злиття та приєднання цих компаній 2002 року було створено ВАТ «СК «Універсальна».
На початку 2000 року було придбано контрольний пакет акцій невеликого Тернопільського банку «Євроцентр», який мав філії у Львові та Хмельницьку. 2001 року  було прийнято рішення перенести головний офіс банку до Львова та змінити його назву на «Банк Універсальний». За 4 роки діяльності, Банк розвинувся і в рейтингу банків АУСБ вийшов на 68 позицію  18 липня 2006 року 99, 34% акцій банку придбав EFG Eurobank (Швейцарія).
2000 року група інвестувала в кілька регіональних підприємств хлібної галузі, придбавши пакети їхніх акцій. На базі одного з них — ВАТ «Львівський хлібзавод №5» — 2003 року утворився «Концерн Хлібпром». Сьогодні «Концерн Хлібпром» — це Компанія, що динамічно розвивається і має свої підприємства у Львівській, Вінницькій, Івано-Франківській, Рівненській та Черкаській областях. Компанія розвиває фірмову мережу продовольчих крамниць формату «convenient store»  торгової марки «Хлібна хата». Власна роздрібна мережа Компанії у регіонах налічує понад 100 магазинів. Компанія займає 7% національного ринку хлібопродуктів.
Маючи позитивний досвід промислового будівництва, зокрема в розбудовуванні мережі АЗК «ОККО», а також частки в будівельних компаніях «Прогрестехбуд» та «Вінницька будівельна компанія», керівництво Групи вирішило розширювати бізнес. 2002 року було створену будівельну компанію «Ваш дім».
У січні 2003 року було створене ЗАТ «Агентство економічної безпеки «ЕФОРТ». Сьогодні «Ефорт» успішно працює на ринку, надаючи якісні послуги понад 500 юридичним та фізичним особам.
2005 року було підтримано ініціативу кількох науковців щодо налагодження виробництва бурових розчинів для бурових робіт та будівельної хімії. В результаті було створено компанії «Український полімер» та «Лінкс лабораторії». У Стрию готується до введення в експлуатацію новозбудований завод з виробництва будівельної хімії.
Група 2005 року інвестувала у створення «Лізингової компанії «Універсальна». Сьогодні компанія активно розвивається, пропонуючи послуги з фінансового та оперативного лізингу.
Найновішими проектами Універсальної інвестиційної групи є:
— «Терін», що займається розвитком в Україні мережі французьких ресторанів швидкого обслуговування. Перші ресторани «A la minute» вже запрацювали в мережі АЗК «ОККО».
— «Агентство цільових комунікацій», рекламна агенція, основою діяльності якої є розміщення рекламних матеріалів на площах мережі автозаправних комплексів «ОККО» та мережі продовольчих крамниць «Хлібна хата».
Сьогодні Група координує діяльність усіх цих компаній через представництво в наглядових радах, а також, використовує набутий досвід для консалтингових послуг зацікавленим особам.

Активы
Ваш дом

ТзОВ Житлово-будівельна компанія «Ваш дім» входить до складу «Универсальной инвестиционной группы»

Линкс лаборатории

«Линкс лаборатории» входит в состав «Универсальной инвестиционной группы»

Другие Компании